Řasenka Mascara Creme prodlužující
Sametově krémová emulze se jednoduše nanáší díky dokonalému kartáčku. Řasy získají přirozenou pružnost a krásný prodloužený tvar. Vydrží dlouho, nerozmazává se ani nedrolí.Obsahuje vitamin E a D-panthenol. Řasy zůstávají nalíčené po celý den.
Detailní popis produktu
Sametově krémová emulze se jednoduše nanáší díky dokonalému kartáčku. Řasy získají přirozenou pružnost a krásný prodloužený tvar. Vydrží dlouho, nerozmazává se ani nedrolí.Obsahuje vitamin E a D-panthenol. Řasy zůstávají nalíčené po celý den.
V nabídce barva černá.
Obsah: 8 ml
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorativní kosmetika |
|---|---|
| EAN: | 8595002312937 |
| Obsah: | 11ml |
5,0
8 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
5
BM
Bohuslava Mikulicová
Jsem velmi spokojena,používám již mnoho let řasenku ,takže vím jak na ní.Pamatuji ji ještě když byla jen v tubě se štětečkem.K odlíčení nepotřebuji odličovač s olejem,který mi dráždí oči.
JT
Jiřina Tošovská
(Administrátor)
Dobrý den, paní Mikulicová,
moc děkujeme za Vaši krásnou a dlouhodobou přízeň naší řasence Mascara Creme. Velmi si vážíme toho, že ji používáte už tolik let a že Vám stále vyhovuje. Jsme rádi, že Vám její jemné složení umožňuje pohodlné odlíčení bez dráždění očí.
Děkujeme, že jste se s námi podělila o svou zkušenost. Vaše spokojenost je pro nás velkou motivací.
Za tým Reginakosmetika.cz, Jiřina
5
AŠ
Anna Švarcová
Náplně do řasenky - super - používám na linky na víčka několik let. Nechápu proč toto zboží již delší dobu není v drogeriích TETA.
Zakoupenou řasenku - používám po prve, nemohu zatím hodnotit.
Děkuji za velice rychlé vyřízení objednávky.
S pozdravem A. Švarcová
JT
Jiřina Tošovská
(Administrátor)
Dobrý den, Anno, děkujeme za Vaši milou recenzi a dlouhodobou přízeň našim náplním do řasenky – jsme rádi, že Vám tak dobře slouží jako linky na víčka!
Co se týče dostupnosti v drogeriích TETA, bohužel nemáme přímý vliv na skladové zásoby jednotlivých prodejen. Je to vždy o vyjednávání obou stran. Doporučujeme se obrátit přímo na jejich zákaznickou podporu, případně využít náš e-shop, kde máme zboží pravidelně skladem.
Jsme rádi, že doručení proběhlo rychle a bez komplikací. Budeme se těšit na Vaše případné dojmy z nové řasenky, až ji vyzkoušíte. Za tým Reginakosmetika.cz, Jiřina
5
JK
Jaroslava Kopperová
Super doporučuji všem ženám
JT
Jiřina Tošovská
(Administrátor)
Jaroslavo, díky za skvělou zpětnou vazbu – udělala nám radost! Moc nás těší, že Vám prodlužující řasenka Mascara Creme tak dobře sedla. Vaše doporučení všem ženám je pro nás tou nejkrásnější pochvalou. Jsme rádi, že můžeme být součástí Vaší kosmetické rutiny. Za tým Reginakosmetika.cz, Jiřina
5
HK
Hana Kovářová
Kvalita za rozumnou cenu
JT
Jiřina Tošovská
(Administrátor)
Dobrý den, Hano. Děkujeme za udělení hodnocení. Kvalita + rozumná cena = REGINA. Za tým Reginakosmetika.cz, Jiřina
5
KT
Květuše Tučková
Používám přes 30 let 😀
JT
Jiřina Tošovská
(Administrátor)
Dobrý den, Květuše. Tak to nás moc těší. 30 let je 30 let. Děkujeme za hodnocení. Za tým Reginakosmetika.cz, Jiřina
5
VV
Vladimira Vanous
Super!
JT
Jiřina Tošovská
(Administrátor)
Dobrý den Vladimíro, děkujeme za SUPER hodnocení. Za tým Reginakosmetika.cz, Jiřina
5
JH
Jiřina Hýsková
JT
Jiřina Tošovská
(Administrátor)
Dobrý den Jiřino, děkujeme za vaše hodnocení. Za tým Reginakosmetika.cz, Jiřina
5
MZ
Monika Zubrová
Dobrý den, řasenka dobře drží a nedrolí se.
JT
Jiřina Tošovská
(Administrátor)
Dobrý den Moniko, děkujeme za kladné hodnocení s 5*. Jsme rádi, že jste spokojená. Neváhejte vyzkoušet i další produkty určené nejen pro líčení očí. Za tým Reginakosmetika.cz, Jiřina
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




