Novinky

S vámi po celé generace: Regina kosmetika slaví 70. výročí
S vámi po celé generace: Regina kosmetika slaví 70. výročí
  • Tradiční česká značka z Nového Města nad Metují
  • Pro naše zákazníky jsme tu již sedmdesát let
  • Zdraví, krása, wellness, udržitelnost
  • Jediný domov Jeleního loje

S novinkami jsme letos ještě neskončili

Blíží se konec září a v Regině už teď považujeme rok 2023 za jeden z pro nás velmi důležitých. Uvedli jsme totiž na trh hned několik novinek, které si téměř okamžitě získaly Vaši přízeň. Ať už to se začátkem léta byla šťavnatá ovocná řada Jeleních lojů, zbrusu nové výrobky z kategorie péče o pleť z Ovsa, nebo letní pastelové odstíny laku Pastel Nail Polish, vždy jsme s očekáváním a s radostí sledovali vaše příjemně pozitivní reakce.

jeleni-luj-ovocna-rada-banner-high

O to více se v Regina kosmetice těšíme, až Vám budeme moci představit další pečlivě připravené výrobky, které chystáme již na přelom letošního podzimu a zimy. Skromné dámy ve vývojovém a marketingovém oddělení by mě možná krotily, ale já osobně mám z nových odstínů, vůní a hmot, které vzešly z našich laboratoří, upřímnou radost a dovolím si je označit za opravdu povedené. Jsem velmi zvědavý na první reakce a zvláště pak na ohlasy a recenze Vás, našich dlouholetých zákazníků. Pokud již odebíráte náš newsletter nebo se k jeho odběru níže přihlásíte, budete to vždy Vy, kdo se o novinkách dozví jako první.

Rok 2024 ve znamení výročí

Už teď se ve firmě nemůžeme dočkat roku 2024. Další skvělé novinky jsou jedna věc, výjimečný ale bude z ještě jednoho důvodu: Regina kosmetika oslaví 70. výročí vzniku.

Za tu dobu se trendy v kosmetice i světe wellness měnily mnohokrát. I Regina si prošla několika změnami. Ale v jejím jádru vykrystalizovaly hodnoty, kterých se hodláme držet ideálně dalších sedmdesát let: Zdraví a spokojenost našich zákaznic i zákazníků jsou absolutní prioritou, i nadále hodláme držet krok s trendy, ba co více, často je i nastolovat; a i v příštích letech chceme stavět na tradičních hodnotách - leč nebát se modernizovat.

Zrcadlem těchto kvalit je naše chlouba Jelení lůj. Ten přes šedesát let odráží přesně to, co si představujeme, když se řekne Regina: Tradice, láska, kotva ve společných vzpomínkách a i přes konzervativní hodnoty schopnost překvapit. Proto najdete vedle sebe Jelení lůj Originál, na kterém odrostly už naše babičky, i ovocné chuťovky jako Jelení lůj Meloun pro nové generace usměvavých rtů.

V roce 2024, při sedmdesátém výročí Reginy a se šedesátým výročím Jeleního loje ve zpětném zrcátku, budeme ve filosofii udržování hodnot a přinášení radosti pokračovat. Těším se, že budete u toho a společně načneme další kapitolu Regina kosmetiky.

S úctou,
Jan Ševčík
ředitel divize kosmetika

Číst článek
1 položek celkem