Královský dar 👑 Každá objednávka nad 1000 Kč / €42 dostane Dárkovou sadu Princezna v hodnotě 259 Kč 😶‍🌫️

Co nás překvapilo: Jak jsme vyvíjeli a testovali šampon s mořskou solí

Myšlenka využít v kosmetice léčivou sílu Mrtvého moře v nás zrála dlouho 🌊 O jeho účincích jsme slýchali téměř legendy – pokaždé, když se někdo vrátil z letní dovolené, přivezl si nejen suvenýry, ale i nadšení z toho, co tamní voda a sůl dokáže.

Když se nám právě sůl z Mrtvého moře podařilo získat a dovézt, vývojové oddělení nadšeně přišlo s návrhem využít ji v novém šampónu 🧴 Její unikátní složení, extrémně bohaté na prospěšné minerální látky jako hořčík, draslík nebo vápník, totiž k použití v pečující kosmetice vyloženě vybízelo. Výsledek si už několik dní můžete objednat právě u nás na Regině.

sampon-se-soli-z-mrtveho-morer

O tom, že sůl z Mrtvého moře zklidňuje a šetrně čistí pokožku, už jste jistě slyšeli. Ne nadarmo se využívá v těch nejlepších lázeňských komplexech. Nás ale zaujalo něco jiného: Její vliv na vlasy. Už při prvotním testování jsme totiž zjistili, že je nechává krásně jemné a pružné. Ba co více, účinky jsme začali pociťovat už po prvních omytích.

Jediný zádrhel spočíval v hydrataci, která je u péče o vlasy klíčová 💧 Jak zajistit, aby šampon s mořskou solí v tomto směru nestrádal? Nakonec jsme pro sůl našli dokonalého parťáka, jehož účinky se osvědčily již v mnoha našich produktech pečující kosmetikyVýtažek z Aloe vera 🌱 Jeho hydratační schopnosti navíc doprovází zklidňující účinek. Skvělá kombinace! 🤝

Šampon už dělá radost prvním zákaznicím a zákazníkům, ale než ti se podělí o recenze a hodnocení, rádi bychom s vámi sdíleli výsledky našeho interního testování 🔬 Jako všechny pečující přípravky Reginy, i Šampon s mořskou solí nejdříve putoval přes již zmiňované vývojové oddělení k našim zaměstnancům, abychom posbírali jejich poznatky. Ty jsme sumarizovali do prvních dojmů. Tady jsou 👇

sampon-03

  • Většina testujících hlásila viditelnou redukci mastnoty vlasů ✨ Ostatně to byl úmysl vývoje a stará se o ni kombinace soli s Aloe vera. Ta současně obnovuje přirozenou kožní bariéru.

  • Pozornější uživatelky po několika týdnech hlásily, že vlasy jsou po umytí lépe zacelené a svěží, nekrepatí se 💇‍♀️ Zřejmě přínos minerálů, na které je sůl obzvlášť bohatá.

  • Zajímavé je, že následující poznatek přicházel více od mužů než od žen: Vlasy při pravidelném používání krásně voní a nesvědí 🌸🙋‍♂️

  • Po dlouhodobém používání jsme navíc začali od uživatelů dostávat zpětnou vazbu o náznacích omezení vzniku lupů.

Asi vás tedy nepřekvapí, že jsme na náš první produkt se solí z Mrtvého moře náležitě pyšní 👑

Nebojte se dát nám vědět, jak nový šampon zafungoval u vás 💬 Snad budeme mít alespoň částečně pocit, že jste vyrazili na vytouženou ozdravnou dovolenou do Jordánska ☀️✈️

Diskuze (0)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole: